Dr n.wet. Anna Kosiec-Tworus 

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2004 roku. Już podczas studiów moim największym zainteresowaniem była radiologia. Od tego czasu pogłębiałam wiedzę na temat diagnostyki obrazowej.
W 2010 roku obroniłam pracę doktorską poświęconą diagnostyce ultrasonograficznej i dopplerowskiej nerek, a 2013 ukończyłam specjalizację – radiologia weterynaryjna.

 

 

 

Dr n.wet. Tomasz Seweryn

Specjalista w dziedzinie ginekologii, położnictwa oraz ultrasonografii weterynaryjnej. Specjalista rozrodu zwierząt, absolwent SGGW w Warszawie. Diagnostyką ultrasonograficzną zajmuje się od kilkunastu lat, w roku 2006 obronił pracę doktorską z zakresu ultrasonograficznej diagnostyki ginekologiczno-położniczej u suk.
Do roku 2007 prowadził zajęcia dydaktyczne jednocześnie pracując w Klinice ginekologiczno-położniczej SGGW. Obecnie związany z Kliniką Marcel 2 w Warszawie. Autor szeregu publikacji z zakresu położnictwa weterynaryjnego oraz diagnostyki USG u małych zwierząt.

 

 

Lek. wet. Dominika Choma

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Aktualnie jako konsultant weterynaryjny zajmujący się diagnostyką ultrasonograficzną mam okazję dzielić się wiedzą w zakresie obrazowania jamy brzusznej, jamy miednicznej, klatki piersiowej, szyi oraz głowy. Swoją wiedzę zdobywam podczas licznych szkoleń czy warsztatów cały czas czerpiąc inspirację z doświadczeń krajowych i zagranicznych prowadzących. Ukończyłam kurs ESAVS w Luksemburgu z diagnostyki ultrasonograficznej małych zwierząt, uczestniczyłam w Kongresie European Veterinary Diagnostic Imaging dotyczącego diagnostyki obrazowej małych zwierząt.